demircan forklift kiralama - en uygun fiyata forklift kiralama

Demircan Forklift olarak 1999 yılından itibaren Küçükbakkalköy Erenköy Gümrüğü ve İstanbul genelinde seçkin ve deneyimli kadromuzla faliyette olup firmamız forklift kiralama oto kurtarıcı olarak hizmet vermektedir.

İlkemiz hızlı dürüst ve güvenli hizmet anlayışı ile bu sektörde vermiş oldugumuz hizmet kalitesini deneyimli kadromuzla hergecen gün artırarak en üst düzeye taşıyıp siz degerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha seri biçimde karşılık vermektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz Demircan Forklift..

 

Demircan Forklift firması İstanbul Anadolu Yakası’nda hemen hemen birçok ilçeye hizmet vererek müşterilerine forklift kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamız kurulduğu andan itibaren forklift kiralama, istif makinelerinin tamiri, ikinci el forklift satışı, forklift makinelerinin tamir, bakım, onarımı ve arıza tespiti yapılması gibi çalışmaları titiz bir şekilde yaparak, kendini gelişen teknolojiye göre yenilemektedir.

Forklift, tanım olarak; iş hayatında insan gücüyle kaldırılamayacak kadar ağır yükleri, bir konumdan başka bir konuma taşıyabilmek amacıyla kullanılan ağır iş makineleridir. Asıl amacı ağır yükleri kaldırmak olan bu makinelerin taşıma kapasitesi 0,5 ile 40 ton arası değişkenlik göstermektedir. Genellikle kısa mesafede yük taşıma için tercih edilen bu ürünler uzun mesafe için kullanımı pek önerilmemektedir. Firmamızın müşterilerimize sunduğu forklift kiralama hizmeti teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişiklik göstermiştir. Bizler de bu değişikliğe ayak uydurarak müşterilerimizin ihtiyacına göre forklift makinelerimizi yenilemiş bulunmaktayız. Yenilediğimiz bu makinelerimiz ile birlikte İstanbul Anadolu Yakası’nda birçok ilçeye hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz ilçeler şu şekildedir;

BACK
WhatsApp chat